Manicure pedicure

Manicure i Pedicure

Wychodząc na przeciw Waszym oczekiwaniom naszą ofertę wzbogaciliśmy o szybkie usługi takie jak manicure i pedicure.

Dbając o higienę, komfort i bezpieczeństwo zabiegów, narzędzia na których pracujemy są wysterylizowane w autoklawie. Pakiety narzędzi są otwierane przy kliencie. Pilniki do paznokci są jednorazowe, na życzenie klient może zabrać ze sobą.

Manicure i manicure hybrydowy

Pracujemy m.in. na lakierach znanej i cenionej przez gwiazdy amerykańskiej marki O.P.I. Wykonujemy m.in. manicure klasyczny i hybrydowy OPI. Dla zniszczonych paznokci proponujemy zabieg Gel Brake Opi, który odbudowuje i zabezpiecza zniszczoną płytkę paznokci. Manicure hybrydowy polega na opracowaniu płytki paznokcia, nadania mu odpowiedniego kształtu oraz nałożeniu kolejnych warstw lakieru, który zostaje utwardzony w lampie LED. Dzięki formule OPI nie niszczymy paznokci tak jak robi to zwykła hybryda, a co ważne lakiery OPI nie zawierają szkodliwego formaldehydu i trzymają się ok 2-3 tygodni.

 

 

Manicure Infinite shine

 

To alternatywa dla lakieru hybrydowego. Nie jest utwardzany w lampie LED natomiast jest bardziej trwały i błyszczący niż zwykły lakier.

Pedicure 

Pedicure klasyczny polega na opracowaniu stóp i paznokci za pomocą frezarki, następnie nakładamy peeling i krem do stóp na zakończenie zabiegu. Do wyboru również nałożenie hybrydy lub lakieru.

Pedicure Spa Ericson Laboratory – Ekskluzywny zabieg na stopy o właściwościach nawilżających i odżywczych. Zapobiega rogowaceniu i pękaniu skóry na stopach oraz działa przeciwgrzybiczo.

 

 

 

W czasie wykonywania zabiegu pedicure odprężysz się na naszym masującym fotelu Spa. Ciesz się relaksującym masażem przec cały zabieg z filiżanką kawy. Dodatkowo nasz salon znajduje się w przepięknej okolicy, a przez okna naszych gabinetów rozpościera się piękny widok na Gdański Wielki Młyn.